סברינה בלהסן

נשמח לעמוד לשירותכם

03-6134822

חשיפה לערב התרמה מרגש 

"מחוברים למוסיקה"

ערב התרמה וחגיגה מוסיקלית של עמותת "מחוברים לחיים"

התקיים באודיטוריום סמולרש, באוניבסיטת תל אביב

 

האירוע היה שיאו של פרויקט מוסיקה מיוחד של ילדי העמותה בהשתתפות אומנים מוכרים ובהם: ערן ודורי בן זאב, קובי אשרת, חנן יובל, דניאלה ספקטור, גלעד שגב, חני נחמיאס

הילדים שרו עם האמנים על הבנה שירים שנכתבו במיוחד לערב זה ואף הוקלטו באולפן הקלטות מקצועי

כל הכנסות האירוע יוקדשו למימון פעילות העמותה

 

יאיר לפיד, אורח הכבוד של הערב העלה על נס את תרומתה של העמותה לחיים של הילדים המיוחדים, הדגיש את החשיבות של המוסיקה בחייהם של ילדים  והודה לדדו צורי, יו"ר עמותת  מחוברים לחיים על תרומתו לקהילה הישראלית

 

חשיפה תקשורתית באתר YNET - רכילות עסקית 

 

עמותת מחוברים לחיים קיימה באולם סמולארש באוניברסיטת תל אביב, אירוע התרמה וחגיגה מוסיקלית לציון פעילות "מחוברים למוזיקה" פרויקט מוסיקה מיוחד של ילדי העמותה בהשתתפות אמנים מוכרים שכל מטרתו גיוס כספים למימון פעילות העמותה.

הנחו את האירוע ערן ודורי בן זאב. בין האמנים שלקחו חלק בפרויקט והופיעו באירוע יחד עם ילדי העמותה: קובי אשרת, בליווי ניצן עין-הבר, חנן יובל, דניאלה ספקטור, גלעד שגב, חני נחמיאס, אומנים נוספים: רמי שולר, הרכב  הג'אז של מגמת המוזיקה, בית הספר לאומנויות קמפוס אריסון.

מטרת האירוע היתה חשיפה בפני הקהילה את אופי הפרוייקט ויכולת הילדים עם הצרכים המיוחדים במוסיקה. כמו כן עמותת מחוברים לחיים שואפת לגייס כספים לטובת המשך הפעילות והרחבתה לכל בתי הספר איתם "מחוברים לחיים" פועלת (כ 24 בתי"ס).

 

מופע המוזיקה של עמותת מחוברים לחיים, היה  שיאו של תהליך ארוך ומיוחד של תקשורת עם תלמידים אוטיסטים באמצעות מוזיקה. ילדי עמותת מחוברים לחיים השתתפו בפרויקט והגיעו אל אולפן ההקלטות, עבדו  עם אנשי מוזיקה מהשורה הראשונה, ניגנו בכלי נגינה, שרו ולבסוף נולד דיסק עם שירים מרגשים, כולל שיר העמותה שהולחן על ידי קובי אושרת ונחשף באירוע אמש.

באירוע נכחו בכירי המשק ואנשי עסקים רבים בניהם: ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, יאיר לפיד  מייסד ויושב ראש מפלגת "יש עתיד", גיל אגמון מבעלי השליטה של מאזדה, פורד ו-BMW  בישראל, גיל שרון לשעבר מנכ"ל פלאפון ומהמנהלים המוכשרים במשק, דורון ספיר מנכ"ל חברת ויזה כאל, ערן בורג מנכ"ל חברת הייטק LEADIT, אורית בנבנישתי מנכ"לית חברת כוח אדם תגבור, אבי צ'פניק מחברת צ'פניק ובניו, תרצה וטל ברודי, רון חולדאי, יאיר לפיד, קארן גילרמן ועוד רבים.

יאיר לפיד, אורח הכבוד של הערב העלה על נס את תרומתה של העמותה לחיים של הילדים המיוחדים, הדגיש את החשיבות של המוסיקה בחייהם של ילדים  והודה לדדו צורי, יו"ר עמותת  מחוברים לחיים על תרומתו לקהילה הישראלית

עמותת "מחוברים לחיים" פועלת בשיתוף פעולה עם מורי המוזיקה שהתוותה דרך לימודית ייחודית שבסופה כל מקהלת בית ספר הקליטה דיסק באולפן הקלטות מקצועי. הילדים הגיעו לרמה מוזיקלית גבוהה שהגיע לשיאו במופע שכלל שירים של האמנים וביצועים שהכינו במשותף.

אייטם מתוך עיתון גלובס 

 

פרטים על עמותת מחוברים לחיים:

עמותת "מחוברים לחיים" מטפלת בילדי החינוך המיוחד, ילדים אוטיסטים, ילדים בעלי נכות שכלית (פיגור), וילדים בעלי הפרעות התנהגותיות קשות (בניהם ילדים עם תיקים במשטרה).     

העמותה מעניקה לכל אותם ילדים חוויות ייחודיות כמו טיולי ג'פים, שייט על יאכטות, הפנינג, קיום טקס בר מצווה בכותל ועוד.

העמותה הוקמה ע"י מספר חברים, מתוך הצורך העמוק לקירוב לבבות ללא הבדלי דת, גזע ומין. במסגרת שעות פעילות העמותה חשופים ילדי העמותה למוזיקה כחלק ממערכת הלימוד והשיקום. מידי שנה עמותת "מחוברים לחיים" מפיקה דיסק עם ביצועיהם של מקהלת העמותה שבה הילדים מציגים רמה מוזיאקלית גבוהה.

חבורת האנשים המיוחדת הזו עורכת מספר רב של פעילויות מרכזיות לילדים בבתי הספר אותם היא מאמצת תוך כדי המשך שירות מילואים פעיל בצבא ההגנה לישראל.

כל החברים בעמותה עושים מלאכתם בהתנדבות

 עוד חשיפה בעיתון ישראל היום 

 

'מחוברים לחיים' – שילוב בין אוכלוסיות שונות של החינוך המיוחד. ילדים הסובלים מהפרעות התנהגות ובעיות רגשיות קשות – מקבלים אחריות בליווי ילדים אוטיסטים. ילדים שהתחושות שלהן לגבי עצמם נמוכות וללא ציפיות, מגלים שהם מסוגלים ומקבלים אחריות על בעלי מוגבלויות שונות מהם כמו אוטיזם, הרעיון הינו חדש ומעניין שאין לו אח ורע בתחום.

'מחוברים לשטח' - טיולי ג'יפים בעקבות לוחמים, מבצעים ואתרי מורשת

'מחוברים למוסיקה' – פרויקט מוסיקה בו הילדים שרים יצירות קלאסיות של זמרים מהארץ ומחו"ל באולפן הקלטות ולאחר מכן מופיעים עם רפרטואר זה.

'מחוברים למקורות' – טקס בר מצווה לילדי החינוך המיוחד בו עולים הילדים לתורה ברחבת הכותל המערבי בירושלים באירוע לוקחים חלק ילדים בעלי פיגור שכלי, ילדים בעלי אוטיזם וילדים בעלי הפרעות התנהגותיות קשות, רב הכותל, שרים, חברי כנסת והרבה מאוד אורחים וילדים מבתי ספר בירושלים שבאים לשמח ולסייע בטקס.

'מחוברים לספורט' – השתתפות במשחקי הבית של קבוצת הכדורסל של הפועל תל אביב

'מחוברים לקהילה' – סיירת ג'יפים עם עבירות גבוהה שנקראת למשימות חילוץ והגעה לערים הגדולות בעת מצבי חירום או מצבי קיצון ע"מ לסייע לאוכלוסייה לקבל הספקה של מזון, טיפול רפואי או פינוי בעת הצורך.

עוד מידע על עמותת 'מחוברים לחיים' ניתן ללמוד באתר האינטרנט שלנו בכתובת www.ctl.co.il      

לפרטים נוספים: סברינה בלהסן – יחסי ציבור בטלפון 03-6134822